Lista zmian w systemie Windows 10 na smartfony

  • Lipiec 21st, 2016
  • Systemy
  • 0 Comments
  • aleksandra

Premiera systemu Windows 10 zbliża się do nas dużymi krokami. Microsoft zaprezentował właśnie najnowsze zmiany, które czekają urządzenia mobilne w związku z aktualizacją systemu.

Dużą ewolucją będzie możliwość synchronizacji smartfonu, np. z komputerem. Dzięki czemu ustawiając powiadomienia na urządzeniu mobilnym, informacja wyświetli się nam również na ekranie komputera. Wraz z nadejściem systemu Windows 10 uzyskamy także możliwość korzystania z różnorakich komunikatorów, m.in. Skypa w aplikacji wiadomości. Jest to niewątpliwe i długo oczekiwane ułatwienie. Do innych zalet możemy zaliczyć możliwość drukowania bezpośrednio przy użyciu naszego telefonu, wprowadzenie nowego Outlook’a, czy też zmiany wyglądu niektórych aplikacji.

Dużych przeobrażeń można spodziewać się również w dziedzinie rozrywki. Microsoft zapowiada wprowadzenie nowej aplikacji do słuchania muzyki oraz do przeglądania zdjęć. Widać więc, że system ten stanie się prawdziwą platformą, która rozwinie funkcje smartfonów do tych porównywalnych z komputerem stacjonarnym.